ФІФА затвердила ще дві нагороди в жіночому футболі

12.05.19  247
Best FIFA Football Awards, Best FIFA Women's Player, Краща футболістка світу, ФІФА, жіночий футбол світу, женский футбол, лучшая футболистка
ФІФА заснувала ще дві нагороди, які будуть вручені футболістам за підсумками 2019 року. Про внесення змін до числа трофеїв повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Приємно, що обидві нагороди виявилися в категорії жіночого футболу. У їх число увійшли нагорода найкращій жінці-воротарю, а також символічна жіноча збірна року.

Таким чином, під час церемонії нагородження ФІФА будуть визначені переможці в 11 категоріях: найкращі гравці, тренер, воротар, а також символічна збірна в чоловічому і жіночому футболі, премії Пушкаша, фейр-плей і найкращі вболівальники.

Церемонія нагородження ФІФА відбудеться 23 вересня 2019 року в Мілані.

Номінації:
The Best FIFA Men’s Player
The Best FIFA Women’s Player
The Best FIFA Men’s Coach
The Best FIFA Women’s Coach
The Best FIFA Men’s Goalkeeper
The Best FIFA Women’s Goalkeeper*
FIFA FIFPro Men’s World11
FIFA FIFPro Women’s World11*
The FIFA Puskás Award
The FIFA Fair Play Award
The FIFA Fan Award

Нагадаємо, що визначати кращих у жіночому футболі ФІФА розпочала з 2001 року. У 2018 році найкращими футболістами світу було визнано хорвата Луку Модріча та бразилійку Марту.
Best FIFA Football Awards, Best FIFA Women's Player, Краща футболістка світу, ФІФА, жіночий футбол світу, женский футбол, лучшая футболистка

Стаття:

ФІФА затвердила ще дві нагороди в жіночому футболіЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: