Дівчата вперше зіграють матч за Суперкубок Закарпаття

15.11.18  324
Федерація футболу Закарпаття, чемпіонат області серед дівчат, футбол дівчата, жінки футбол, ФФЗ, футбол область, Закарпаття, женский футбол, Іршава, ЖФК, жіночий футбол
(Федерація футболу Закарпаття): У Поляні Свалявського району вихованки Дубового (ДЮСШ Тячів) та Ужгорода (ЗОДЮСШ) уперше за історію жіночого футболу розіграють Суперкубок області. Початок о 10:30.

Суперкубком дівчата відкриють матчі юнаків та дорослих за звання абсолютного чемпіона Першої ліги.

Вибір цих команд для участі у Суперкубці був обумовлений тим, що на великих полях дівчата із Ужгорода та Дубового були кращими у 2017 та 2018 роках, тож Федерація футболу Закарпаття вирішила започаткувати для них розіграш Суперкубку.

Зазначимо також, що у цьому році дубівські дівчата стали переможцями у вікових категоріях U-15 та U-16, що співпало із перемогою чоловічих команд із Дубового у Східній зоні.

Проведення цього змагання є великим кроком для відродження жіночого футболу на Закарпатті, адже, як відомо, у нашому краї він і зародився. Згодом ми відчули значний спад у його популяризації та розвитку: зменшилась кількість команд-учасниць обласних чемпіонатів, були закриті секції із цього виду спорту в районних ДЮСШ. Але останні роки ФФЗ, Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА спільно із обласним центром «Спорт для всіх» намагається його відродити. І вже відчувається результат – 10 районних команд. Про значний поштовх також свідчить і участь наших дівчат у збірній України.

Нещодавно, як ми уже повідомляли, в Іршаві був проведений чемпіонат серед команд U-15 та Хусті (U-16).

Нині на великих полях закарпатським дівчатам доводиться грати дуже рідко, тим більше на такому стадіоні як Поляна. Тож комітет жіночого футболу ФФЗ буде вдячний уболівальникам, які цієї неділі прийдуть їх підтримати.

Матчі за звання абсолютного чемпіону першості Закарпаття.

ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ФК «Н.Коропець» – ФК «Карпати» (Дубове) – початок о 12:00.

ДОРОСЛІ СКЛАДИ
ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Карпати» (Дубове) – початок о 14:00.
Анастасія ПЕНЗОВАСтаття:

Дівчата вперше зіграють матч за Суперкубок ЗакарпаттяЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: