Де дивитися фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

23.05.18  2120
Фінал Київ 2018, UEFAFinal, ліга чемпіонів, Андрущак, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL
Завдяки партнерам УЄФА в сфері мовлення фінал жіночої Ліги чемпіонів між "Вольфсбургом" і "Ліоном" можна буде дивитися по всьому світу.

Фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА пройде 24 травня в Києві. За матчем між "Вольфсбургом" і "Ліоном", які зустрінуться на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського о 19:00 за місцевим часом (18:00СЕТ), можна буде спостерігати по всьому світу.

У країнах, де не передбачено телевізійних трансляцій, за фіналом можна буде стежити за допомогою стрімінга на UEFA.com і UEFA.tv.

З півночі за київським часом на UEFA.com і UEFA.tv буде доступний відеоогляд матчу.

Фінал Київ 2018, UEFAFinal, ліга чемпіонів, Андрущак, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCLДе дивитися: список офіційних мовників (можуть бути зміни)
Європа
Бельгія: Proximus
Чехія: O2
Данія: Viasat
Фінляндія: Viasat
Франція: Canal +, France 2
Німеччина: Sport1
Греція: OTE
Угорщина: MTVA
Ісландія: Vodafone#
Ізраїль: The Sports Channel
Нідерланди: Ziggo Sport
Норвегія: Viasat
Польща: Polsat
Росія: Match TV
Іспанія: MediaPro
Швеція: Viasat
УКРАЇНИ: ФУТБОЛ 2
Великобританія: BT Sport, BBC (тільки на цифрових платформах)

За межами Європи
Бразилія: ESPN
Латинська Америка і країни Карибського басейну: ESPN

Пряма трансляція жіночого фіналу Ліги чемпіонів "Вольфсбург" - "Ліон" відбудиться 24 травня о 19:00 на каналі "Футбол 2"
Відзначимо також, що телеканали "Футбол 1" і "Футбол 2" повністю забезпечують виробництво трансляції фіналу. Сигнал буде передаватися на весь світ. "УЄФА довірив нам повне виробництво жіночого фіналу ЛЧ. Ми – партнери УЄФА, багато років співпрацюємо.

В організації трансляції буде задіяно понад 140 осіб. Висвітлювати матч 16 камер, ще 10 для виробництва супроводжуючого контенту і роботи студії, яка буде розташована на стадіоні. Ефір ми плануємо зробити максимально "жіночим". Ведучою в студії буде Алла Бублій, експертами будуть виступати: Ія Андрущак, Ольга Овдійчук, Катерина Монзуль. Еля Іванюкович і Влада Щеглова – журналісти, що висвітлюють матч. Ну і Євген Левченко, який відмінно розбирається в жіночому футболі, складе компанію Аллі у студії", - розповідає про деталі підготовки директор телеканалів "Футбол 1"/ "Футбол 2" Олександр Денисов.
Фінал Київ 2018, UEFAFinal, ліга чемпіонів, Андрущак, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL


Стаття:

Де дивитися фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФАЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: