Дар'я Апанащенко: «На кожну гру у мене одна мета - виграти»

21.06.18  375
чемпіонат України жінки, Жилстрой, Жилстрой, ЖФК , жіночий чемпіонат, Житлобуд-1, женский футбол, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Дар'я Апанащенко
Футбол і жінки: Дар'я Апанащенко, півзахисник ФК «Житлобуд-1» Харків, гравець національної жіночої збірної України

Я починала грати з ранніх років у дворі, а в жіночий футбол прийшла, коли мені було 15 років. Це травматичний вид спорту, звичайно, травми неминучі. Але я все одно знала і знаю, на що йду. Головний спосіб уникнути травмування - правильний настрій на гру.

З глобальних цілей мені, як професійному спортсмену і гравцю збірної - вийти на чемпіонат світу. А на кожну гру у мене одна мета - виграти. Не важливо, хто заб'є гол - я чи інший гравець. Просто головне - перемога.
Дуже радує, що зараз люди все більше почали цікавитися жіночим футболом. Вони знають про його існування, люди приходять вболівати. У нас навіть є група фанатів, які ходять на всі наші ігри. Матчі стали транслювати по телебаченню, наприклад, в Харкові навіть
після матчу одразу з'являються огляди поєдинків на ТБ.

Звичайно, мені б хотілося пограти в топових клубах - тому ж «Ліоні» або «Вольфсбурзі», які приїздили до нас на фінал жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА. В Європі дуже добре розвивається жіночий футбол, на нього ходять багато глядачів. Нещодавно на фінал Кубку Англії прийшли понад 45 тисяч уболівальників.

Я сподіваюся, що фінал Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок в Києві стане для нашої країни додатковим поштовхом для подальшого розвитку жіночого футболу.Стаття:

Дар'я Апанащенко: «На кожну гру у мене одна мета - виграти»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: