Чернігівська «Легенда-ШВСМ» на спортивному святі «Бал чемпіонів»

26.04.18  331
чемпіонат України жінки, женский футбол, Бал Чемпіонів Чернігів 2018, ФК Легенда, жіночий чемпіонат, Легенда-ШВСМ, Чернигов, спортивне свято, Чернігівщина
25 квітня у Чернігові в міському палаці культури відбулося спортивне свято «Бал чемпіонів». Учасників спортивного свята привітали голова облдержадміністрації, очільник відділення НОК України в області Валерій Куліч, заступник голови обласної ради Арсен Дідур та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Керівники відзначили учасників Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор 2018 року та вручили кубки Ірині Варвинець, Артему Примі, Сергію Семенову, Артему Тищенку, паралімпійцям – Ігорю Рептюху, Дмитру Суярку, Василю Потапенку, Борису Бабиру та дефлімпійцям –Олексію Коломійцю, Денису Бистревському, Катерині Авраменко.

Вітаючи спортсменів, тренерів та гостей свята з визначною спортивною подією, Арсен Дідур сказав, що приємно спостерігати, як наші спортсмени проявляють своє вміння боротися в умовах високої конкуренції та здобувають нагороди найвищого ґатунку як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях. За словами промовця, усі ці успіхи є свідченням щоденної наполегливої та невтомної праці, а «Бал чемпіонів» – підведення підсумків розвитку спорту в регіоні, і визначення нових перспектив на майбутнє.

– Вже другий рік діє прийнята депутатами обласної ради Програма розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2017-2020 роки. Упевнений, що реалізація усіх її складових дасть можливість покращити ресурсний та матеріально-технічний стан галузі, а також сприятиме популяризації спорту та олімпійського руху в регіоні, – зазначив Арсен Дідур та запевнив, що обласна рада і надалі приділятиме постійну увагу як питанням підготовки наших спортсменів міжнародного класу, так і поширенню рядів прихильників спорту та здорового способу життя, особливо серед молодого покоління.

Керівник побажав спортивній спільноті Чернігівщини нових перемог на змаганнях найвищого рівня, а також вагомих здобутків на славу Української держави.

За зайняте третє місце у Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017 бронзові медалі вручили футболісткам жіночої команди "Легенда-ШВСМ" Чернігів, якій цьогоріч виповнюється 30 років.

Під час «Балу чемпіонів» було визначено переможців у кількох номінаціях: «Олімпійська надія Чернігівщини», «Краща ДЮСШ», «Краща СДЮШОР», «За відданість спорту», «Кращий спортивний благодійник-меценат», «Сильні духом», інші.

Кращими спортсменами з олімпійських видів названо Сергія Семенова, Христину Дмитренко, Галину Авраменко, Тараса Лесюка, Ірину Варвинець

Завершився «Бал чемпіонів» сольними виступами артистів та концертними номерами самодіяльних колективів.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної радиДивіться: Телеканал «Дитинець». Бал для найкращих спортсменів. В Чернігові відзначили чемпіонів


Дивіться: "Сівер Центр". У Чернігові пройшла щорічна церемонія нагородження «Бал чемпіонів»


Стаття:

Чернігівська «Легенда-ШВСМ» на спортивному святі «Бал чемпіонів»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: