Чемпіонату України Ю-14: команди вийшли до наступної стадії

14.05.19  882
Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Вістова, дівочий футбол, футбол девочки
14 травня завершився перший етап Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. Нагадаємо, що змагання проходять у м.Калуш Івано-Франківської області (13—17.05.2019 р.). У Чемпіонаті беруть участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2005 до 31.12.2006 роки.

13 та 14 травня команди завершили першу стадію змагань. Переможці груп продовжать боротьбу за 1-9 місця, команди, що посіли другі і треті позиції будуть змагатися за 10-18 та 19-25 місця відповідно.

До вашої уваги результати матчів перший двох ігрових днів:
 
13.05.2019
- Пантери - Зб.Вінницької обл. - 0:2
Голи: Чорна-2
- Ладомир-2 - ДЮСШ Овруч - 5:3
Голи: Сидорчук-2, Ліщук, Гуц, Бородач - Корнейчук, Соболь-2
- СК Вишневе - ДЮСШ В.Кучурів - 20:0
Голи: Ковшик-8, Юрченко-4, Лінник-3, Лахтодир, Шульга, Куваєва, Іванюк 45авт
- Яблунівська ДЮСШ - Зб.Херсонської обл. - 0:3
Голи: Лінік, Малай, Аліксєєнко
- Легенда - Зб.Тернопільської обл. - 0:18
Голи: Клим-5, Гримак-3, Юзва-3, Драбик-2, Козловська, Сачик, Равська, Дзюбановська, Мулика
- Янтарочка - Зб.Харківської обл. - 0:11
Голи: Греса-4, Баринова-3, Дворнік-2, Закопайло, Плечищева
- ДЮСШ Славута - Зб.Хмельницької обл-2 - 5:0
Голи: Васильчук-2, Сотолюк, Лукащук, Гриценюк

14.05.2019
- Зб.Вінницької обл. - Фортуна - 2:0
Голи: Чорна-2
- ДЮСШ Овруч - Ладомир - 1:7
Голи: Соболь, Нестеренко авт. - Тарасюк-3, Криворучко-2, Коротчук
- ДЮСШ В.Кучурів - Зб.Рівненської обл. - 0:21
Голи: Іванюк авт - Семенчук-4, Кіселевич-4, Галак-3, Веремейчук-2, Харитончук-3, Павлюк, Ширко, Скоцик, Калько
- Юність - Зб.Хмельницької обл. - 0:0 (п.п. 2:1)
- Зб.Херсонської обл. - Зб.Закарпатської обл. - 1:3
Голи: Лінік - Калинич-2, Бондаренко
- Зб.Тернопільської обл. - Карпати - 4:3
Голи: Юзва, Сачик, Клим, Равська - Смаль, Луцан, Летягіна
- Зб.Харківської обл. - ДЮСШ №3 - 1:1 (п.п. 3:1)
Голи: Ізотова - Маснюк
- Зб.Хмельницької обл.-2 - Зб.Сумської обл. - 0:5
Голи: Гриценко-2, Настасенко-2, Корж
- Фортуна - Пантери - 1:7
Голи: Чмуневич - Заборовець-4, Цетельник, Дебальчук
- Ладомир - Ладомир-2 - 2:2 (п.п. 3:2)
Голи: Харчина, Борковська - Сидорчук-2
- Зб.Рівненської обл. - СК Вишневе - 2:1
Голи: Павлюк, Галак - Пом'яковська авт.
- Зб.Закарпатська обл. - Яблунівська ДЮСШ - 6:1
Голи: Бондаренко-2, Балега, Якимчук, Калинич, Марічок - Яремчук
- Карпати - Легенда - 18:0
Голи: Летягіна-7, Смаль-4, Бойко-4, Брунець-3
- Зб.Одеської обл. - Надвірняночка - 8:0
Голи: Янева-3, Бондарева-2, Лунчуп, Гроссу, Кіріл
- ДЮСШ №3 - Янтарочка - 4:1
Голи: Шаламай-2, Синяк, Жолобчук - Свірідюк
- Зб.Сумської обл. - ДЮСШ Славута - 3:2
Голи: Настасенко-3 - Васильчук, Гриценюк

В підсумку, команди визначили свої місця в групах і вже завтра продовжать свою боротьбу за підсумкові місця в Чемпіонаті України.

Команди, що посіли 1 місця в групах (матчі за 1-9 місця)
- Зб.Вінницької обл.
- Ладомир, Володимир-Волинський
- Зб.Рівненської обл.
- Юність, Чернігів
- Зб.Закарпатська обл.
- Зб.Тернопільської обл.
- Зб.Одеської обл.
- Зб.Харківської обл.
- Зб.Сумської обл.

Команди, що посіли 2 місця в групах (матчі за 10-18 місця)
- Пантери, Умань
- Ладомир-2, Володимир-Волинський
- СК Вишневе, Київська область
- Зб.Хмельницької обл.
- Зб.Херсонської обл.
- Карпати, Львів
- Надвірняночка, Надвірна
- ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
- ДЮСШ, Славута

Команди, що посіли 3 місця в групах (матчі за 19-25 місця)
- Фортуна, Рівненська обл.
- ДЮСШ, Овруч
- ДЮСШ, В.Кучурів
- Яблунівська ДЮСШ
- Легенда, Мелітополь
- Янтарочка, Новояворівськ
- Зб.Хмельницької обл. - 2

Календар матчів на 15 травня:
08:00 - Фортуна - ДЮСШ В.Кучурів
08:00 - Пантери - СК Вишневе
09:00 - Зб.Хмельницької обл. - Карпати
09:00 - Навірняночка - ДЮСШ Славута
10:00 - Зб. Вінницької обл. - Зб.Рівненської обл.
10:00 - Юність - Зб.Тернопільської обл.
11:00 - Зб.Одеської обл. - Зб.Сумської обл.
11:00 - ДЮСШ В.Кучурів - ДЮСШ Овруч
12:00 - Легенда - Яблунівська ДЮСШ
12:00 - Зб.Хмельницької обл.-2 - Янтарочка
13:00 - СК Вишневе - Ладомир-2
13:00 - Карпати - Зб.Херсонської обл.
14:00 - ДЮСШ Славута - ДЮСШ №3
14:00 - Зб.Рівненської обл. - Ладомир
15:00 - Зб.Тернопільської обл. - Зб.Закарпатської обл.
15:00 - Зб.Сумської обл. - Зб.Харківської обл.
16:00 - ДЮСШ Овруч - Фортуна
16:00 - Ладомир-2 - Пантери
17:00 - Зб.Херсонської обл. - Зб.Хмельницької обл.
17:00 - ДЮСШ №3 - Надвірняночка
18:00 - Ладомир - Зб.Вінницької обл.
18:00 - Зб.Закарпатської обл. - Юність
19:00 - Зб.Харківської обл. - Зб.Одеської обл.

Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Вістова, дівочий футбол, футбол девочки

Стаття:

Чемпіонату України Ю-14: команди вийшли до наступної стадії


Теги:Калуш, Ю-14, ФФУ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: