Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат 2005 р.н. та молодших

20.05.18  327
Хмельницька область, дівочий футбол, Хмельницький жіночий футбол, ДЮСШ Славута, ДЮСШ №1 Хмельницький, женский футбол
В м.Славута на стадіоні ДЮСШ відбувся Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівочих команд 2005 р.н. та молодше, метою якого був відбір кращих футболісток 2005-2006 р.н. для участі у складі збірної команди Хмельницької області у Всеукраїнських змаганнях «Кубок надій ФФУ – майбутні чемпіонки – 2018».
Змагання у яких прийняли участь шість команд з різних куточків області проходили за правилами змагань «Шкіряний м'яч». Змагання проходили за груповою системою, після чого було визначено кращих у стикових іграх.
В групі А команда ДЮСШ м.Славута перемігши суперників впевнено вийшла у фінал, а в групі Б переможець групи був визначений за кращою різницею забитих – пропущених м'ячів.

Хмельницька область, дівочий футбол, Хмельницький жіночий футбол, ДЮСШ Славута, ДЮСШ №1 Хмельницький, женский футбол
Гра за 5-6 місце команда Деражнянського району перемогла  з рахунком 3:0 Улашанівський НВК. Бронзу розіграли між собою «Лідер» Гуменецька ОТГ Кам.-Подільського району та ДЮСШ-1 м.Хмельницький. Програючи гру 1:0 юні Хмельничанки зібрались та забили у ворота суперниць Кам.-Подільського району два м’ячі та виграли бронзу. У фінальній грі  за золото Чемпіонату ДЮСШ м.Славута перемогла команду Берездівського НВК Славутського району з рахунком 3:1.
По завершенню фінальної гри відбулись урочистості з нагородження переможця та призерів кубками, та грамотами та визначено 12 кращих гравців із команд для участі у складі збірної команди Хмельницької області у регіональному етапі Всеукраїнських змаганнях «Кубок надій ФФУ – майбутні чемпіонки – 2018», які відбудуться з 17 по 19 травня 2018 року в м.Тернопіль.

©2018 womensfootball.com.ua

Стаття:

Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат 2005 р.н. та молодшихЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: