Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат 2001-2004 р.н.

07.05.18  374
Хмельницька область, дівочий футбол, Хмельницький жіночий футбол, ДЮСШ Славута, ДЮСШ №1 Хмельницький, женский футбол
4-5 травня 2018 року в м.Хмельницький на стадіоні місцевої ДЮСШ-1 відбувся Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівочих команд 2001-2004 р.н. Організаторами даного Чемпіонату виступили Хмельницька обласна федерація футболу та управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

У даних змаганнях брали участь команди – Гуменецької ОТГ Кам’янець -Подільського району, Славутської районної ДЮСШ, Берездівської ОТГ Славутського району, ДЮСШ-1 м.Хмельницького та ДЮСШ м.Славута.

Змагання проходили в напруженій боротьбі, так у грі за 3 місце між командами Гуменецької ОТГ та Берездівської ОТГ основний час закінчився з рахунком 1:1 та в серії післяматчевих пенальті більш влучними були футболістки Кам’янець - Подільського району та перемогли своїх суперниць з Славутського району з рахунком 4:3 та здобули почесне 3 місце.
У фінальній грі зійшлись команди ДЮСШ-1 м.Хмельницький та ДЮСШ м.Славута. На перерву команди пішли з рахунком 1:1, а у другому таймі команда ДЮСШ м.Славути забила у ворота суперників ще один м'яч та у підсумку стала Чемпіоном Хмельницької області другий рік поспіль.

По завершенню фінальної гри відбулись урочистості з нагородження переможця та призерів кубками та медалями, яку провів головний суддя змагань – перший заступник голови Хмельницької ОФФ Кузнецов Микола Семенович
 
©2018 womensfootball.com.ua
Хмельницька область, дівочий футбол, Хмельницький жіночий футбол, ДЮСШ Славута, ДЮСШ №1 Хмельницький, женский футбол

Стаття:

Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат 2001-2004 р.н.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: