Англія - єдиний кандидат на проведення фіналу ЄВРО-2021

17.11.18  381
Чемпіонат Європи 2021, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, ФФУ, ЄВРО-2021, збірна України, вірні збірній, Зінченко Наталія, EURO2021, WEURO2021
Чемпіонат Європи з футболу серед жінок 2021 року - 13-й розіграш ЄВРО, який пройде влітку 2021 року. Рішення про організатора турніру буде прийнято УЄФА 3 грудня 2018 року.

Про намір провести турнір Англія офіційно заявила в серпні 2017 року, серед її конкурентів розглядалися Австрія і Угорщина, але в підсумку до встановленого терміну заявку на проведення чемпіонату подала тільки одна країна - Англія, в зв'язку з цим прийняття рішення про місце проведення турніру буде проходити без процедури голосування, а заявка єдиного кандидата, як і раніше повинна відповідати вимогам УЄФА. 3 грудня 2018 року буде оголошена країна-господарка турніру.

Футбольна Асоціація запропоновала наступні міста і стадіони:
Brighton & Hove - AMEX Stadium
London - Wembley Stadium connected by EE and Brentford Community Stadium
Milton Keynes - Stadium MK
Manchester - Manchester City Academy Stadium
Nottingham - Meadow Lane
Peterborough - ABAX Stadium
Rotherham - AESSEAL New York Stadium
Sheffield - Bramall Lane
Чемпіонат Європи 2021, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, ФФУ, ЄВРО-2021, збірна України, вірні збірній, Зінченко Наталія, EURO2021, WEURO2021
Всі 55 країн-членів УЄФА мають можливість брати участь у відбірковому турнірі до Чемпіонату Європи: країна-організатор автоматично проходить кваліфікацію, інші 54 команди братимуть участь в кваліфікаційному змаганні, щоб визначити 15 збірних, які візьмуть участь у фінальному турнірі чемпіонату Європи.
На відміну від попередніх кваліфікаційних змагань, попередній раунд був скасований, і всі учасники починають відбір з кваліфікаційного групового турніру. Кваліфікаційні змагання складаються з двох раундів:
  • Кваліфікаційний груповий турнір (пройде з серпня 2019 по вересень 2020) - команди розбиваються на дев'ять груп по п'ять або шість команд. Матчі в групах проходять за коловою системою. Дев'ять переможців груп і три кращих команд, що посіли другі місця безпосередньо кваліфікуються до фінального турніру чемпіонату Європи. Решта шість команд, що посіли другі місця виходять в раунд плей-офф.
  • Плей-офф (пройде в жовтні 2020) - шість команд повинні зіграти в стикових матчах за три путівки. Пари команд грають між собою два матчі, переможці кваліфікуються до фінального турніру чемпіонату Європи.
Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року відбудеться жеребкування відбіркового раунду ЄВРО-2021, в якому візьме участь і національна жіноча збірна України.Стаття:

Англія - єдиний кандидат на проведення фіналу ЄВРО-2021ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: