9-й тур Вища ліга 18/19: «Ятрань-Берестівець» Уманщина - «Львів-Янтарочка» Львів - 0:0

17.10.18  473
чемпіонат України жінки, жіночий чемпіонат, Львів-Янтарочка, женский футбол, Ятрань-Берестівець, ФФУ Вища ліга, ФК Львів, ЖФК, умань, Пею, Сапронов
(Інформаційна служба ФК «Львів»): ФК «Львів-Янтарочка» завершив перше коло чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/2019 років «сухою» виїзною нічиєю з ФК «Ятрань-Берестівець» з Уманського району.

Господарки поля агресивно розпочали гру і протягом перших 15-20 хвилин намагалися загрожувати воротам «Львів-Янтарочки». Але захисна ланка команда Сергія Сапронова цього дня вирізнялася надійністю, а якщо вже м’яч й доходив до воріт львівської команди, то не являв особливої загрози для воротаря «синьо-золотих левиць» Соузи.

Львів’янки ж, у свою чергу, мали свої нагоди біля чужих воріт після стандартних положень. Але низка кутових та штрафних ударів, виконаних нашими дівчатами, так і призвів до взяття воріт суперниць.

У другому таймі ФК «Львів-Янтарочка» вже окреслив свою перевагу, володіючи м’ячем та раз-по-раз розкриваючи захисну лінію команди з Черкащини. Особливо виділялися на фоні конструктивної командної гри взаємодія Де Фрейтас та Амброзіо, ефективне комбінування яких ледве не призвело до взяття воріт. На жаль, реалізація гольових нагод у цій грі не стала козирем львівського колективу, якому довелося задовольнитися «сухою» нічиєю.

Таким чином, перше коло чемпіонату України ФК «Львів-Янтарочка» завершив на шостій позиції, маючи в скарбничці 11 пунктів після 9-ти зіграних матчів.

«Суперник розпочав активно, але у нас було чимало стандартів в першому таймі. Потім гру заспокоїли, мали перевагу. Подали багато кутових, але не змогли реалізувати свої моменти. У другому таймі володіли ініціативою, намагалися забити. Де Фрейтас з Амброзіо попереду створили кілька моментів, вдало комбінували. Але можна сказати, що закономірно закінчилася гра. Нічийний результат – теж непогано, очко в скарбничку додали. Хотілося б більше, але не змогли дотиснути суперниць. Ну і гра на нуль позаду – теж про щось говорить», – прокоментував нічийний підсумок гри з ФК «Ятрань-Берестівець» керманич львів’янок Сергій Сапронов.

Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 9 тур
17 жовтня 2018 р. - с.Паланка - стадіон «Центральний». 50 глядачів.
«Ятрань-Берестівець» (Уманський район) - «Львів-Янтарочка» (Львів) –  0:0

«Ятрань-Берестівець»: Денищич – Земляна, Мушин, Вороніна, Косік (Комар 75), Авдєєва, Семенюк О. (Назаренко 89), Загуменна (к), Сівець, Гнидюк, Семенюк Ю.
Запасні: Цикаленко, Тарасенко
Тренер: Володимир ПЕЮ

«Львів»: Соуза – Лукач, Ольховська (к), Головко, Куп’як, Олівейра, Яруш, Галан, Худа, Де Фрейтас, Амброзіо
Запасні: Славич - Манзюк, Мостова, Гриценок
Тренер: Сергій САПРОНОВ

Арбітр – Крістіна Козорог (Київська обл.)
Асистенти арбітра – Світлана Грушко (Київська обл.), Анастасія Дмитренко (Київська обл.)
Четвертий арбітр – Оксана Коріненко (Умань)
Спостерігач арбітражу – Наталія Мазуренко (Київська обл.)

Попередження: Олівейра 40, Галан 59, Яруш 80


Стаття:

9-й тур Вища ліга 18/19: «Ятрань-Берестівець» Уманщина - «Львів-Янтарочка» Львів - 0:0ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: