8 грудня - церемонія нагородження «Футбольні зірки України-2017»

30.11.17  545
Футбольні зірки України 2017, гала концерт, голосування року, Федерація футболу України, Церемонія нагородження, ФУтбол 1
8 грудня на НСК «Олімпійській» у Києві відбудеться друга щорічна урочиста церемонія нагородження «Футбольні зірки України-2017», організована ФФУ та Асоціацією футболістів-професіоналів України.
 
Традиційно, під час церемонії оголосять переможців у ряді номінацій, серед яких – символічна збірна найкращих 11 гравців України, найкращий арбітр, найкращий тренер чоловічої та жіночої команд, найкращі гравці у кожному з видів футболу, спеціальні відзнаки за особливі футбольні проекти року, що минає. У фіналі церемонії буде вручений «Золотий м’яч» найкращій футболістці та найкращому футболісту.
 
Футбольні вболівальники зможуть взяти участь у визначенні найкращого голу 2017 року. До 3 грудня відбуватиметься вболівальницький відбір найкрасивіших забитих м’ячів на офіційній сторінці ФФУ у фейсбуці. А безпосередньо під час прямої трансляції церемонії телеглядачі визначать найкращий гол шляхом смс-голосування. Слідкуйте за новинами про детальні умови голосування на нашому сайті та у соціальних мережах.
Футбольні зірки України 2017, гала концерт, голосування року, Федерація футболу України, Церемонія нагородження, ФУтбол 1
Подивитися наживо церемонію «Футбольні зірки України-2017» можна буде на телеканалі «Футбол 2», який є офіційним транслятором матчів збірних команд України з футболу.

Нагадаємо, що у 2016 році звання «Найкраща футболістка України» здобула гравець ФК Житлобуд-1 (Харків) та національної жіночої збірної України Ольга Овдійчук. А у номінації «Найкращий тренер України» перемогла наставник ФК Житлобуд-2 (Харків) та молодіжної жіночої збірної України WU-19 Наталія Зінченко.
 

Стаття:

8 грудня - церемонія нагородження «Футбольні зірки України-2017»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: