6-й тур Вища ліга 17/18: «Ятрань-Берестівець» - «Злагода-Дніпро-1» - 1:1

26.09.17  504
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Злагода-Дніпро-1
фото з архіву
Успішний старт (самий успішний старт в своїй 10-річній історії) «Ятрані-Берестівець» в чемпіонату України серед жіночих команд загалом привертав увагу до чергового матчу команди.

Дебют зустрічі був нерайдужним для господарів. Гості швидко повели в рахунку. Скористалися тим, що один з центрбеків «Ятрані-Берестівець» не вирізняється швидкісними даними (при багатьох інших сильних сторонах) і гравець «Злагоди» встиг в боротьбі перекинути Цикаленко. Це ще більше пришпорило господарів і досить швидко вони втілили свою перевагу у гол Авдєєвої. До перерви голів більше не було.

Відразу по відпочинку господарі продемонстрували, що налаштовані рішуче. При цьому ледь не допомогла фортуна – на 53 хвилині майже не трапився автогол у ворота «Злагоди». При всій активності і перевазі команди Уманського району цього разу кидалося у вічі, що чогось не вистачає.
Насамперед відмітимо кадрову втрату в колективі Володимира Пею – Марія Тихонова однозначно підсилила команду в стартових матчах, але через суб’єктивні причини змушена поки що пошукати кращої долі за кордоном. Помітно було, що розлагодилося щось в командному механізмі, який в попередніх матчах виглядав збалансованіше. Тепер часто грішили індивідуальними діями попереду. Ну дуже кожен хотів вирвати для своєї команди бажану перемогу. І при цьому на 69-й хвилині ледь не наразилися на контратаку «Злагоди». Тут же пройшла передача з лівого флангу на Авдєєву. Ольга могла цілком дубль оформити. Але м’яч то вона прийняла, але толком пробити вже не змогла. Був ще момент, коли Гнидюк самотужки притислася-прорвалася до самого воротарського справа, але передача не завершилася голом. Ну ви зрозуміли – не було головного. Не було гола у ворота гостей, які організовано оборонялися. А останні хвилини матчу взагалі були адреналінові! Команди по черзі обмінялася ударами в поперечину воріт! На 89-й хвилині Вікторія Музика втекла в контратаку і била метрів з 13-ти. Поперечина! А на 90+2-й хвилині Сівець змогла зробити черговий навіс зліва і Авдєєва пробивала з пари метрів на дальній стійці! Теж поперечина! Ух кінцівка!

Загалом, нажаль, «Ятрань-Берестівець» втратила два очки і тим самим відпустили «Легенду», що здобула мінімальну перемогу в гостях над «Ладомиром».
Ігор Соболенко, Футбол Уманщини

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 6 тур
22.09.2017 - с.Паланка (Уманський р-н) - стадіон УТК

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 1:1 (1:1)

ГОЛИ: Авдєєва 31 - Мазурова 11


ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Цикаленко - Вороніна, Авдєєва, Земляна, Загуменна, Левицька, Аілінкій, Гнидюк, Сівець, Назаренко (Боярова 73), Корнійчук (Комар 85).
Запасні: Коріненко, Тихонова, Гурська, Чорновіл
Тренер: Володимир ПЕЮ

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Фомченко - Чорна, Дехтяр, Литвин, Ковтун, Тараканова, Музика, Мазурова, Аслаханова, Тарасова (Тепла 59), Калягіна
Запасні: Митрофанська - Свинаренко, Гриценко, Козаченко
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Гончарук А. (Київ) - Андрусяк А. (Київ), Подвальний Д. (Київська обл.) - Ястремський Р. (Дельфінове).
Спостерігач арбітражу: Карпина І. (Київська обл.)


ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає

Copyright © 2017 womensfootball.com.uaСтаття:

6-й тур Вища ліга 17/18: «Ятрань-Берестівець» - «Злагода-Дніпро-1» - 1:1ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: