1-й тур Вища ліга 18/19: «Львів-Янтарочка» Львів - «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - 1:2

05.08.18  410
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, ФК Львів, Янтарочка, Злагода, Дніпро-1, ЖФК
фото ФФЛО
ФК «Львів-Янтарочка» розпочала чемпіонат України серед жіночих команд у Вищій лізі 2018/2019 років із домашньої поразки від команди «Злагода-Дніпро-1» з Дніпра.

Головною подією свята жіночого футболу на стадіоні «Старт» імені Олега Русина у Новояворівську став футбольний поєдинок прем’єрного туру української першості серед жіночих колективів. Незважаючи на пануючу серпневу спеку, зустріч розпочалася із «холодного душу» для львів’янок, які вже на 8-й хвилині опинилися серед наздоганяючих. Дніпрянки швидко розіграли штрафний біля воріт «Львів-Янтарочки», оборонці проґавили ривок Немець, яка невідпорно пробила у дальній нижній кут воріт.

Господарки не знітилися від пропущеного голу та робили активні спроби відігратися. Зусилля підопічних Сергія Сапронова увінчалися успіхом на 36-й хвилині, коли спільні зусилля новачків «Львів-Янтарочки», бразилійок де Фрейтас та Негрі, призвели до паритету у рахунку. Перша технічно прийняла м’яч після навісної передачі від партнерки та була збита воротарем Рябовіл, а друга впевнено реалізувала 11-метровий вирок. Де Фрейтас ще й сама мала шанс відзначитися перед перервою, але м’яч після подачі з кутового та удару головою у її виконанні пролетів у сантиметрах від каркасу воріт.
Життя львів’янок ускладнилося після вилучення з поля Худої, лідер атак господарів поля отримала друге попередження і змусила своїх партнерок цілий другий тайм грати у нерівних складах. Це позначилося на подальших подіях на футбольному полі - «Львів-Янтарочка» вдруге пропустила. На 57-й хвилині Катериніна неймовірним дальнім ударом змусила капітулювати голкіпера де Соузу, а «Злагода-Дніпро-1» ще неодноразово загрожувала бразильському стражу воріт львівського колективу. Трохи згодом Музика ударом з кількох метрів лише дивом не відправила «сферу» у ціль.

«Львів-Янтарочка» усе ж не залишала спроб уникнути поразки, але невчасне пошкодження отримала де Фрейтас, якій довелося достроково завершити гру. Втома львів’янок та надійна гра у захисті дніпрянок призвели до того, що фінальний свисток арбітра зафіксував прикру поразку команди Сапронова.

Перший млинець вийшов глевким для «Львів-Янтарочки», але попереду на команду очікує ще чимало роботи та довгий сезон, протягом якого «городянки», без сумнівів, матимуть шанси порадувати своїх уболівальників майбутніми перемогами.
 Інформаційна служба ФК «Львів»
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 1 тур
05.08.2018 - м.Новояворівськ - стадіон ім.Олега Русина - 200 глядачів

ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА (Львів) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 1:2 (1:1)
ГОЛИ
: Перейра 36 пен - Немець 8, Катериніна 57

ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА: Де Соуза - Рубан, Перейра, Куп'як, Лукач, Ольховська, Галан, Де Фрейтас (Манзюк 56), Худа, Мостова (Головко 84), Яруш
Запасні: Славич
Тренер: Сергій САПРОНОВ

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1:
Рябовіл - Пороходніченко, Ковтун, Підгорна, Барчан, Чорна, Музика, Гриценко, Аслаханова, Немець, Катериніна

Запасні: Свинаренко, Митрофанська
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Вакулко І. (Рівненська обл.) - Рачинська І. (Чернівці), Сухан М. (Закарпатська обл.) - Ващишин О. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Халявко Ю. (Львів)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Худа 20, Яруш 80 - Барчан 17, Ковтун 20, Рябовіл 34, Пороходніченко 42, Чорна 45+1
ВИЛУЧЕННЯ: Худа 45+1 (друге попередження)