10 Серія. «Прекрасная игра» - серіал присвячений жіночому футболу в Україні.

29.07.18  761
женская сборная, жіноча збірна, история женского футбола, женский футбол Украины, документальный фильм, Прекрасная игра, фільм жіночий футбол, ЖФК, національна жіноча збірна, МиЗбірна, ФФУ
Цього літа Національна збірна України бореться за вихід на Кубок Світу з футболу серед жінок, який пройде у Франції в 2019 році.

Кращі футболістки України приїхали до Львова, щоб підготуватися до двох найважливіших ігор з лідерами в групі: з Данією і Швецією. Збірна України знаходиться на третьому місці в своїй групі, і у неї два найсильніших суперника, а значить - два вирішальних матчі, які визначать, чи зможе Україна вийти в плей-офф.

Капітан національної збірної України Дар'я Апанащенко представляє країну на світовій арені вже 15 років. Вона - найкраща футболістка і найдорожчий гравець України.

Всього півроку тому вона повернулася додому в ЖФК "Житлобуд-1" Харків після восьми років гри в російському ЖФК "Звєзда-2005". Зараз свою футбольну кар'єру Апанащенко бачить тільки в Україні, де також планує тренувати нове покоління молодих футболісток.

Серия 10. Национальная сборная: борьба до последнего | ПРЕКРАСНАЯ ИГРА | №10


ПОПЕРЕДНІ СЕРІЇ:
Атекс-СДЮШОР-16, Київ, Алла Гресь, история женского футбола, 
женский футбол Украины, документальный фильм, Прекрасная игра, фільм 
жіночий футбол, ЖФКл

Стаття:

10 Серія. «Прекрасная игра» - серіал присвячений жіночому футболу в Україні.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: