Календар матчів Чемпiонату України з футболу серед жіночих команд Вища ліга сезону 2018-2019 рр.

Жіночий футбол, Чемпіонат України, Вища Ліга, 2018/2019, логотип женский футбол, Чемпионат Украины, женский футбол, ЖФК, ФФУ- «Житлобуд-1» (Харків)
- «Житлобуд-2» (Харків)
- «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)
- «Пантери» (Умань)
- «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)
- «Єдність-ШВСМ» (Плиски)
- «Родина-Ліцей» (Костопіль)
- «Ладомир» (Володимир-Волинський)
- «Восход» (Херсонська обл.)
- «Львів-Янтарочка» (Львів)

1 тур - Вища ліга - 1 коло
03.08Житлобуд-1 - Родина-Ліцей11-0
05.08Пантери - Восход
1-3
05.08Львів-Янтарочка - Злагода-Дніпро-1
1-2
05.08Ладомир - Ятрань-Берестівець
1-0
04.08Єдність-ШВСМ - Житлобуд-2
1-7

2 тур - Вища ліга
11.08Родина-Ліцей - Житлобуд-2
0-9
12.08
Ятрань-Берестівець - Єдність-ШВСМ
0-1
10.08
Злагода-Дніпро-1 - Ладомир
4-1
12.08
Восход - Львів-Янтарочка2-1
19.09
Житлобуд-1 - Пантери
8-0

3 тур - Вища ліга
16.08
Пантери - Родина-Ліцей
1-2
16.08
Львів-Янтарочка - Житлобуд-10-6
16.08
Ладомир - Восход1-1
16.08
Єдність-ШВСМ - Злагода-Дніпро-13-2
16.08
Житлобуд-2 - Ятрань-Берестівець5-0

4 тур - Вища ліга
25.08
Родина-Ліцей - Ятрань-Берестівець0-2
23.11
Злагода-Дніпро-1 - Житлобуд-2
25.08
Восход - Єдність-ШВСМ0-1
22.11
Житлобуд-1 - Ладомир
26.08
Пантери - Львів-Янтарочка0-6

5 тур - Вища ліга
08.09
Львів-Янтарочка - Родина-Ліцей2-0
09.09
Ладомир - Пантери3-0
08.09
Єдність-ШВСМ - Житлобуд-11-3
07.09
Житлобуд-2 - Восход9-0
09.09
Ятрань-Берестівець - Злагода-Дніпро-11-1

6 тур - Вища ліга
15.09
Родина-Ліцей - Злагода-Дніпро-12-1
16.09
Восход - Ятрань-Берестівець1-0
16.09
Житлобуд-1 - Житлобуд-21-0
15.09
Пантери - Єдність-ШВСМ0-3
15.09
Львів-Янтарочка - Ладомир2-0

7 тур - Вища ліга
23.09
Ладомир - Родина-Ліцей2-0
23.09
Єдність-ШВСМ - Львів-Янтарочка1-1
23.09
Житлобуд-2 - Пантери13-0
22.09
Ятрань-Берестівець - Житлобуд-10-3
24.09
Злагода-Дніпро-1 - Восход0-3*

8 тур - Вища ліга
02.09
Родина-Ліцей - Восход1-1
30.09
Житлобуд-1 - Злагода-Дніпро-18-0
13.10
Пантери - Ятрань-Берестівець0-5
12.10
Львів-Янтарочка - Житлобуд-22-5
02.09
Ладомир - Єдність-ШВСМ3-2

9 тур - Вища ліга
10.11
Єдність-ШВСМ - Родина-Ліцей2-0
20.11
Житлобуд-2 - Ладомир
17.10
Ятрань-Берестівець - Львів-Янтарочка0-0
09.11
Злагода-Дніпро-1 - Пантери3-6
21.10
Восход - Житлобуд-10-4

10 тур - Вища ліга - 2 коло
27.10
Родина-Ліцей - Житлобуд-1
0-7
27.10
Восход - Пантери
2-0
26.10
Злагода-Дніпро-1 - Львів-Янтарочка2-3
28.10
Ятрань-Берестівець - Ладомир
3-2
27.10
Житлобуд-2 - Єдність-ШВСМ
5-0

11 тур - Вища ліга
03.11
Житлобуд-2 - Родина-Ліцей
7-0
03.11
Єдність-ШВСМ - Ятрань-Берестівець
0-0
04.11
Ладомир - Злагода-Дніпро-1
4-2
04.11
Львів-Янтарочка - Восход
5-1
04.11
Пантери - Житлобуд-1
0-12

12 тур - Вища ліга
















13 тур - Вища ліга
















14 тур - Вища ліга
















15 тур - Вища ліга
















16 тур - Вища ліга
















17 тур - Вища ліга
















18 тур - Вища ліга