Календар матчів Чемпiонату України з футболу серед жіночих команд Вища ліга сезону 2018-2019 рр.

Жіночий футбол, Чемпіонат України, Вища Ліга, 2018/2019, логотип женский футбол, Чемпионат Украины, женский футбол, ЖФК, ФФУ- «Житлобуд-1» (Харків)
- «Житлобуд-2» (Харків)
- «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)
- «Пантери» (Умань)
- «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)
- «Єдність-ШВСМ» (Плиски)
- «Родина-Ліцей» (Костопіль)
- «Ладомир» (Володимир-Волинський)
- «Восход» (Херсонська обл.)
- «Львів-Янтарочка» (Львів)

1 тур - Вища ліга - 1 коло
03.08Житлобуд-1 - Родина-Ліцей
05.08Пантери - Восход

05.08Львів-Янтарочка - Злагода-Дніпро-1

05.08Ладомир - Ятрань-Берестівець

04.08Єдність-ШВСМ - Житлобуд-2


2 тур - Вища ліга
11.08Родина-Ліцей - Житлобуд-2

12.08
Ятрань-Берестівець - Єдність-ШВСМ

10.08
Злагода-Дніпро-1 - Ладомир

12.08
Восход - Львів-Янтарочка
19.09
Житлобуд-1 - Пантери


3 тур - Вища ліга
16.08
Пантери - Родина-Ліцей

16.08
Львів-Янтарочка - Житлобуд-1
16.08
Ладомир - Восход
16.08
Єдність-ШВСМ - Злагода-Дніпро-1
16.08
Житлобуд-2 - Ятрань-Берестівець

4 тур - Вища ліга
25.08
Родина-Ліцей - Ятрань-Берестівець
19.09
Злагода-Дніпро-1 - Житлобуд-2
25.08
Восход - Єдність-ШВСМ
22.11
Житлобуд-1 - Ладомир
26.08
Пантери - Львів-Янтарочка

5 тур - Вища ліга
08.09
Львів-Янтарочка - Родина-Ліцей
09.09
Ладомир - Пантери
08.09
Єдність-ШВСМ - Житлобуд-1
07.09
Житлобуд-2 - Восход
09.09
Ятрань-Берестівець - Злагода-Дніпро-1

6 тур - Вища ліга
15.09
Родина-Ліцей - Злагода-Дніпро-1
16.09
Восход - Ятрань-Берестівець
14.09
Житлобуд-1 - Житлобуд-2
15.09
Пантери - Єдність-ШВСМ
15.09
Львів-Янтарочка - Ладомир

7 тур - Вища ліга
23.09
Ладомир - Родина-Ліцей
24.09
Єдність-ШВСМ - Львів-Янтарочка
23.09
Житлобуд-2 - Пантери
23.09
Ятрань-Берестівець - Житлобуд-1
24.09
Злагода-Дніпро-1 - Восход

8 тур - Вища ліга
02.09
Родина-Ліцей - Восход
30.09
Житлобуд-1 - Злагода-Дніпро-1
13.10
Пантери - Ятрань-Берестівець
13.10
Львів-Янтарочка - Житлобуд-2
02.09
Ладомир - Єдність-ШВСМ

9 тур - Вища ліга
10.11
Єдність-ШВСМ - Родина-Ліцей
20.11
Житлобуд-2 - Ладомир
21.10
Ятрань-Берестівець - Львів-Янтарочка
09.11
Злагода-Дніпро-1 - Пантери
21.10
Восход - Житлобуд-1

10 тур - Вища ліга - 2 коло
27.10
Родина-Ліцей - Житлобуд-1

27.10
Восход - Пантери

26.10
Злагода-Дніпро-1 - Львів-Янтарочка
28.10
Ятрань-Берестівець - Ладомир

27.10
Житлобуд-2 - Єдність-ШВСМ


11 тур - Вища ліга
02.11
Житлобуд-2 - Родина-Ліцей

03.11
Єдність-ШВСМ - Ятрань-Берестівець

04.11
Ладомир - Злагода-Дніпро-1

04.11
Львів-Янтарочка - Восход

04.11
Пантери - Житлобуд-1


12 тур - Вища ліга
















13 тур - Вища ліга
















14 тур - Вища ліга
















15 тур - Вища ліга
















16 тур - Вища ліга
















17 тур - Вища ліга
















18 тур - Вища ліга