КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПIОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД ВИЩА ЛІГА СЕЗОНУ 2017-2018 Р.Р.

- «Житлобуд-2» (Харків)
- «Житлобуд-1» (Харків)
- «Легенда-ШВСМ» (Чернігів)
- «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)
- «Пантери» (Умань)
- «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)
- «Єдність» (Плиски)
- «Родина-Ліцей» (Костопіль)
- «Атекс-СДЮШОР16» (Київ)
- «Ладомир» (Володимир-Волинський)

1 тур - Вища ліга - 1 коло
19.08Житлобуд-2 - Пантери7-0
11.10Єдність - Ладомир--
20.08Ятрань-Берестівець - Атекс-СДЮШОР165-0
18.08Злагода-Дніпро-1 - Легенда-ШВСМ0-3
19.08Родина-Ліцей - Житлобуд-11-10

2 тур - Вища ліга
24.08Пантери - Житлобуд-11-3
26.08Легенда-ШВСМ - Родина-Ліцей2-0
25.08Атекс-СДЮШОР16 - Злагода-Дніпро-11-3
25.08Ладомир - Ятрань-Берестівець1-4
06.09Житлобуд-2 - Єдність8-0

3 тур - Вища ліга
02.09Єдність - Пантери1-0
03.09Ятрань-Берестівець - Житлобуд-20-1
01.09Злагода-Дніпро-1 - Ладомир1-1
02.09Родина-Ліцей - Атекс-СДЮШОР164-1
03.09Житлобуд-1 - Легенда-ШВСМ4-0

4 тур - Вища ліга
09.09Пантери - Легенда-ШВСМ1-4
26.10Атекс-СДЮШОР16 - Житлобуд-1--
16.09Ладомир - Родина-Ліцей--
10.09Житлобуд-2 - Злагода-Дніпро-18-0
09.09Єдність - Ятрань-Берестівець0-2

5 тур - Вища ліга
15.09Ятрань-Берестівець - Пантери
--
15.09Злагода-Дніпро-1 - Єдність
--
10.08Родина-Ліцей - Житлобуд-2
0-7
29.08Житлобуд-1 - Ладомир
7-0
16.09Легенда-ШВСМ - Атекс-СДЮШОР16
--

6 тур - Вища ліга
24.09Пантери - Атекс-СДЮШОР16
--
24.09Ладомир - Легенда-ШВСМ
--
22.09Житлобуд-2 - Житлобуд-1
--
22.09Єдність - Родина-Ліцей
--
22.09Ятрань-Берестівець - Злагода-Дніпро-1
--

7 тур - Вища ліга
29.09Злагода-Дніпро-1 - Пантери
--
01.10Родина-Ліцей - Ятрань-Берестівець
--
29.09Житлобуд-1 - Єдність
--
30.09Легенда-ШВСМ - Житлобуд-2
--
29.09Атекс-СДЮШОР16 - Ладомир
--

8 тур - Вища ліга
04.11Пантери - Ладомир
--
06.10Житлобуд-2 - Атекс-СДЮШОР16
--
07.10Єдність - Легенда-ШВСМ
--
06.10Ятрань-Берестівець - Житлобуд-1
--
29.08Злагода-Дніпро-1 - Родина-Ліцей
2-1

9 тур - Вища ліга
08.11Родина-Ліцей - Пантери--
13.10Житлобуд-1 - Злагода-Дніпро-1
--
14.10Легенда-ШВСМ - Ятрань-Берестівець
--
15.10Атекс-СДЮШОР16 - Єдність
--
15.10Ладомир - Житлобуд-2
--

10 тур - Вища ліга - 2 коло
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

11 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

12 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

13 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

14 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

15 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

16 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

17 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--

18 тур - Вища ліга
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--
2018
--