КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПIОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД ВИЩА ЛІГА СЕЗОНУ 2017-2018 Р.Р.

- «Житлобуд-2» (Харків)
- «Житлобуд-1» (Харків)
- «Легенда-ШВСМ» (Чернігів)
- «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)
- «Пантери» (Умань)
- «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)
- «Єдність» (Плиски)
- «Родина-Ліцей» (Костопіль)
- «Атекс-СДЮШОР16» (Київ)
- «Ладомир» (Володимир-Волинський)

1 тур - Вища ліга - 1 коло
19.08Житлобуд-2 - Пантери7-0
11.10Єдність - Ладомир1-2
20.08Ятрань-Берестівець - Атекс-СДЮШОР165-0
18.08Злагода-Дніпро-1 - Легенда-ШВСМ0-3
19.08Родина-Ліцей - Житлобуд-11-10

2 тур - Вища ліга
24.08Пантери - Житлобуд-11-3
26.08Легенда-ШВСМ - Родина-Ліцей2-0
25.08Атекс-СДЮШОР16 - Злагода-Дніпро-11-3
25.08Ладомир - Ятрань-Берестівець1-4
06.09Житлобуд-2 - Єдність8-0

3 тур - Вища ліга
02.09
Єдність - Пантери1-0
03.09Ятрань-Берестівець - Житлобуд-20-1
01.09Злагода-Дніпро-1 - Ладомир1-1
02.09Родина-Ліцей - Атекс-СДЮШОР164-1
03.09Житлобуд-1 - Легенда-ШВСМ4-0

4 тур - Вища ліга
09.09Пантери - Легенда-ШВСМ1-4
26.10Атекс-СДЮШОР16 - Житлобуд-10-10
16.09Ладомир - Родина-Ліцей2-0
10.09Житлобуд-2 - Злагода-Дніпро-18-0
09.09Єдність - Ятрань-Берестівець0-2

5 тур - Вища ліга
15.09Ятрань-Берестівець - Пантери
3-1
15.09Злагода-Дніпро-1 - Єдність
1-1
10.08Родина-Ліцей - Житлобуд-2
0-7
29.08Житлобуд-1 - Ладомир
7-0
16.09Легенда-ШВСМ - Атекс-СДЮШОР16
17-0

6 тур - Вища ліга
24.09Пантери - Атекс-СДЮШОР16
9-0
24.09Ладомир - Легенда-ШВСМ
1-2
22.09Житлобуд-2 - Житлобуд-1
1-3
22.09Єдність - Родина-Ліцей
1-0
22.09Ятрань-Берестівець - Злагода-Дніпро-1
1-1

7 тур - Вища ліга
29.09Злагода-Дніпро-1 - Пантери
0-5
01.10Родина-Ліцей - Ятрань-Берестівець
0-0
29.09Житлобуд-1 - Єдність
5-0
30.09Легенда-ШВСМ - Житлобуд-2
1-4
29.09Атекс-СДЮШОР16 - Ладомир
0-9

8 тур - Вища ліга
04.11Пантери - Ладомир
5-1
17.11Атекс-СДЮШОР16 - Житлобуд-2
0-22
07.10Єдність - Легенда-ШВСМ
2-2
06.10Ятрань-Берестівець - Житлобуд-1
1-2
29.08Злагода-Дніпро-1 - Родина-Ліцей
2-1

9 тур - Вища ліга
08.11Родина-Ліцей - Пантери0-3
13.10Житлобуд-1 - Злагода-Дніпро-1
11-0
14.10Легенда-ШВСМ - Ятрань-Берестівець
0-0
15.10Атекс-СДЮШОР16 - Єдність
0-4
15.10Ладомир - Житлобуд-2
0-5

10 тур - Вища ліга - 2 коло - 2018
25.03Пантери - Житлобуд-2
0-2
04.04
Ладомир - Єдність
1-0
24.03Атекс-СДЮШОР16 - Ятрань-Берестівець
2-5
24.03Легенда-ШВСМ - Злагода-Дніпро-1
2-0
23.03Житлобуд-1 - Родина-Ліцей
11-0

11 тур - Вища ліга
28.03
Житлобуд-1 - Пантери
9-0
23.05
Родина-Ліцей - Легенда-ШВСМ
1-2
30.03
Злагода-Дніпро-1 - Атекс-СДЮШОР16
2-1
01.04
Ятрань-Берестівець - Ладомир
1-1
28.03
Єдність - Житлобуд-2
1-3

12 тур - Вища ліга
13.04
Пантери - Єдність
1-1
13.04
Житлобуд-2 - Ятрань-Берестівець
4-0
15.04
Ладомир - Злагода-Дніпро-1
0-2
14.04
Атекс-СДЮШОР16 - Родина-Ліцей
0-0
13.04
Легенда-ШВСМ - Житлобуд-1
0-1

13 тур - Вища ліга
22.04
Легенда-ШВСМ - Пантери
5-2
20.04
Житлобуд-1 - Атекс-СДЮШОР16
15-0
21.04
Родина-Ліцей - Ладомир
1-1
20.04
Злагода-Дніпро-1 - Житлобуд-2
0-6
22.04
Ятрань-Берестівець - Єдність
2-0

14 тур - Вища ліга
29.04
Пантери - Ятрань-Берестівець
1-2
28.04
Єдність - Злагода-Дніпро-1
3-0
29.04
Житлобуд-2 - Родина-Ліцей
8-0
28.04
Ладомир - Житлобуд-1
0-3
28.04
Атекс-СДЮШОР16 - Легенда-ШВСМ
0-5

15 тур - Вища ліга
04.04
Атекс-СДЮШОР16 - Пантери
1-2
18.04
Легенда-ШВСМ - Ладомир
4-2
05.05
Житлобуд-1 - Житлобуд-2
0-0
18.04
Родина-Ліцей - Єдність
0-2
04.05
Злагода-Дніпро-1 - Ятрань-Берестівець
0-3

16 тур - Вища ліга
23.05
Пантери - Злагода-Дніпро-1
0-2
13.05
Ятрань-Берестівець - Родина-Ліцей
1-0
12.05
Єдність - Житлобуд-1
0-3
13.05
Житлобуд-2 - Легенда-ШВСМ
7-0
13.05
Ладомир - Атекс-СДЮШОР16
4-0

17 тур - Вища ліга
19.05
Ладомир - Пантери
2-5
19.05
Житлобуд-2 - Атекс-СДЮШОР16
3-0тр
19.05
Легенда-ШВСМ - Єдність
2-0
19.05
Житлобуд-1 - Ятрань-Берестівець
6-0
20.05
Родина-Ліцей - Злагода-Дніпро-1
1-1

18 тур - Вища ліга
27.05
Пантери - Родина-Ліцей
1-1
27.05
Злагода-Дніпро-1 - Житлобуд-1
0-7
27.05
Ятрань-Берестівець - Легенда-ШВСМ
1-0
27.05
Єдність - Атекс-СДЮШОР16
4-0
27.05
Житлобуд-2 - Ладомир
8-0